logo 

Logo ITF

Aktualności

We are the champions!

We are the champions!

 

Tę właśnie melodie nuciły dzieci wraz z trenerem Adamem Roszczykiem w drodze powrotnej

z Otwartych Mistrzostw Śląska i Małopolski, które odbyły się w Świętochłowicach. Dlaczego? Bowiem sądeckie dzieciaki trenujące Taekwon-do w Nowosądeckim Klubie Sportowym Taekwon-do okazały się mistrzami w kilku kategoriach wiekowych.

 

W turnieju brało udział blisko 400 uczestników z 11 klubów Śląska i Małopolski w tym 22 dzieci z naszego Klubu. 17 z nich zdobyło razem 25 medali, pokazując swoją wysoką klasę i umiejętności w wykonywani układów oraz technik specjalnych.
Niektórzy młodzi mistrzowie aż dwa razy stawali na podium, zdobywając medale w obu konkurencjach – były to dzieci przedszkolne (Skrzaty) i z klas szkoły podstawowej (Kadeci): Marcin Janek (złoto i srebro), Wiktoria Potoniec (złoto i srebro), Zosia Jawor (złoto i brąz), Wiktoria Kowalska (srebro i brąz), Natalia Lepak (srebro i brąz), Mikołaj Laszewicz (2 razy brąz), Dominika Potoniec (2 razy brąz), Wiktor Garwol (2 razy brąz).
Dzieci są pełne entuzjazmu po zwycięskich turniejach, ale też dzięki treningom prowadzonym w formie zabawy zgodnie z programem Dziecięcej Akademii Taekwondo, o którym można szerzej przeczytać na klubowej stronie internetowej www. To już kolejny raz kiedy dzieci przywiozły z turniejów medale.

 

Można śmiało powiedzieć, że pod skrzydłami trenera Adama rośnie przyszła kadra mistrzowska
Jesteś tutaj: Strona główna Klub Treningi We are the champions!